آموزش آنلاین
به پرسش و پاسخ خوش آمدید, این سامانه به شما امکان می دهد پرسشهای خود را طرح نموده و در کوتاهترین زمان ، پاسخ خود را دریافت نمایید.

19 سوال

23 پاسخ

5 نظر

82 کاربر

2 نفر آنلاین
0 عضو و 2 مهمان در سایت حاضرند
درخواست پروژه ربات تلگرام جوابگو
انجام پروژه
ابزار وبلاگ چالش کتاب و معرفی کتاب

محبوب ترین برچسب ها

ثبت نام در کلاس با کامبوباکس

0 امتیاز
51 بازدید
ثبت نام در کلاس درس با کامبوباکس

سلام من یک نرم افزار رو ساختم که دانش آموزهایی رو که در کلاس تابستانی ثبت نام کرده اند را نشان می دهد ابتدا نام دانش آموزان در کامبوباکس وجود دارد و با انتخاب هر یک از آن ها در دیتا گرید ویو روبرو کلاس هایی رو که ثبت نام کرده نمایش داده می شود من از inner join استفاده کردم و یک بانک اطلاعاتی ساختم که ایدی های کلاس درس و دانش آموز رو در اون جا نوشتم .

سوال من اینه که چطوری صفحه ثبت نام به کلاس رو بسازم چون که من با ایدی دانش آموز رو ثبت نام کردم در صفحه ثبت نام به کلاس های تابستانی اگر کامبوباکسی بگذارم که نام دانش آموز رو بگیره اون موقع در جدول ثبت نام بجای ایدی نام دانش آموز رو ثبت می کنه و اشتباه میشه و اگر ایدی دانش آموز رو در کامبوباکس بگذارم آن موقع نام دانش آموز نا معلوم میشه من باید چی کار کنم.

ایمیل من : amirhossein.garosi@yahoo.com
سوال شده آبان 20, 1395 بوسیله ی amirgrs (140 امتیاز)

1 پاسخ

0 امتیاز

سلام. شما با چه زبان برنامه نویسی کار میکنید؟

شما باید همزمان نام و آیدی رو از جدول دانش آموز بگیرید و در کامبوباکس برای مقدارش(value) آیدی رو قرار بدید و برای تکستش نام رو قرار بدید. در این حالت موقع ذخیره فرم، آیدی رو ذخیره میکند.

پ.ن: از برچسبها متوجه شدم که از سی شارپ استفاده میکنید. شما میتونید در این انجمن برنامه نویسی بهتر به جواب سوالتون برسید.

پاسخ داده شده آبان 20, 1395 بوسیله ی administrator (1,770 امتیاز)
هاست
کد تخفیف نت افراز← تخفیف 8 درصدی: UC017IYE | تخفیف 7 درصدی: UC382LMZ
...